Jesteśmy już otwarci! EraJetModels w CH Arkady Wrocławskie!

Zapraszamy wszystkich na pokład EraJetModels! Sklep znajduje się w CH Arkady Wroclawskie (1-piętro, ul. Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław). Od poniedziałku do piątku pracujemy od 9.00 do 20.00, w sob. 9-21.00.

To prawdziwie fascynujące miejsce, zarówno dla małych, jak i dużych fanów lotnictwa. W sklepie znajdziecie perełki wśród modeli samolotów, takich jak: Gemini Jets, Inflight200, Jfox, Sky Marks, JC Wings, Hogan, Limox, Daron oraz wiele rożnuch gadżetów znanych światowych marek, dzięki którym każdy z Was będzie mógł się poczuć jak zawodowy członek cabin crew! Wszystko w jakości najwyższych lotów i atrakcyjnych cenach! 🛫

*Przyjdź do sklepu, zgarnij dodatkowe 7% rabatu na cały asrotyment wszystkich plastikowych modele oraz gadżetów lotniczych (Sky Marks, Herpa Snap Fit, Herpa Wings, Hogan, Aviation Tag, Trintec i t.p).

Dodatkowo oferujemy 5% rabatu na wszystkie modele metalowe diecast oraz zabawki dla dzieci (Gemini Jets, JC Wings, Inflight200, Herpa, NG Models, Phoenix, Daron, Limox.

Do zobaczenia!

Jesteśmy już otwarci!EraJetModels w CH Arkadach Wrocławskich!

 

Jesteśmy już otwarci!EraJetModels w CH Arkadach Wrocławskich!

 

*Promocja trwa do 31.05.2020

2 thoughts on “Jesteśmy już otwarci! EraJetModels w CH Arkady Wrocławskie!”

  1. Nic tylko pozazdrościć miłośnikom lotnictwa z Wrocławia i okolic. Jak będę we Wrocławiu na pewno ich odwiedzę i coś kupię. A na tą chwilę zostaje mi kupno przez internet. Fan EraJetModels z daleka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *